Wprawdzie nie ma sposobu, by zatrzymać czas, ale są sposoby by opóźnić zmiany, jakie pozostawia on na twarzy.

W gabinetach Dentus w Szczecinie, wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy chcą wyglądać i czuć się młodo, pięknie i atrakcyjnie – proponujemy Państwu wygładzenie (usuwanie) zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego.

Na całym świecie od wielu lat wykonuje się nieoperacyjne usuwanie zmarszczek. Początkowo używano do tego celu kolagenu, który jest jednak materiałem uczulającym. Obecnie znamy już lepsze metody z użyciem materiału naturalnego – kwasu hialuronowego, który buduje ludzkie ciało, i którego ilość w naszym organizmie zmniejsza się wraz z wiekiem, powodując powstawanie zmarszczek. Kwas hialuronowy służy do korekcji zmarszczek, bruzd i fałd o różnej głębokości (mimiczne, śmiechu, „kurze łapki”, bruzdy wokół ust, między brwiami, fałdy nosowo-wargowe). Przy jego pomocy można uwydatnić, powiększyć i poprawić kształt ust. Zabiegi są bardzo dobrze znoszone zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Są praktycznie pozbawione przeciwwskazań, bezbolesne.

Powiększanie ust
Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty. Po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji na dwutlenek węgla i wodę i ulegają całkowitemu wchłonięciu, dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne.