Gabinety stomatologiczny Dentus w trosce o najwyższą jakość leczenia oferują pełen zakres usług dla pacjentów posiadających niemieckie ubezpieczenie zdrowotne.

Oferta dotyczy również Polaków, którzy mieszkają i pracują w Niemczech!

Zachęcamy do skorzystania z leczenia w naszych gabinetach dentystycznych!

Nasze gabinety posiada bardzo dobrą lokalizację dla Pacjentów z Niemiec. Szczecin jest miastem znajdujących się w zasięgu około 2 godzin jazdy samochodem od Berlina oraz około 4 godzin od Hamburga.

Dla pacjentów z innych miast, a także państw decydujących się na usługi w naszych gabinetach mamy specjalną ofertę na noclegi w Szczecinie na czas trwania leczenia!

Jak wygląda procedura zwrotu kosztów w niemieckiej kasie chorych?

Na pierwszej wizycie odbywa się konsultacja z diagnostyką. Na jej podstawie za pomocą specjalnych druków lekarz prowadzący wykonuje plan leczenia i kosztorys.

Otrzymany dokument pacjent przekazuje do Niemieckiej Kasy Chorych, w celu otrzymania zgody na realizację refundacji leczenia w naszym gabinecie.

Po pozytywne rozpatrzonej zgodzie i zatwierdzeniu zwrotu kosztów przez Niemiecką Kasę Chorych lekarz stomatolog przystępuje do leczenia według sporządzonego planu leczenia.


Po odbytym leczeniu całość kosztów leczenia pokrywa Pacjent w gabinecie, za które otrzymuje fakturę.


Na podstawie faktury potwierdzającej przebyte leczenie i pokrycie przez Pacjenta kosztów Niemiecka Kasa Chorych zwraca mu ustaloną kwotę refundacji za leczenie.