Gabinet Dentus

W 1958 roku Franciszek Turostowski wraz ze swoją żoną Marią Turostowską otworzyli jedną z pierwszych prywatnych praktyk w Polsce. Ze względu na położenie geograficzne Szczecina, gabinet cieszył się dużą popularnością wśród pacjentów z Niemiec i Skandynawii.

Cezary Turostowski

1992 roku po skończeniu Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie Cezary Turostowski dołączył do swoich rodziców. Po 10 latach Cezary Turostowski przejął rolę głównego lekarza dentysty w praktyce i przekształcił ją w nowoczesny gabinet specjalizujący się w stomatologii estetycznej i implantologii.

Gabinet obecnie

Gabinet stomatologiczny Dentus łączy tradycje rodzinne z nowoczesną stomatologią. Świadczy pełen zakres usług stomatologicznych. Gabinet jest także autoryzowaną praktyką implantologiczną przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne.

Nasz zespół

dr n. med. Cezary Turostowski

lekarz implantolog – lekarz prowadzący
członek PSI >>

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie,w której później także pracował jako pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze Ortodoncji.
Od 1993 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną „Dentus” w Szczecinie.
W czerwcu 1999 roku obronił pracę doktorską „Mosty kompozytowe konstrukcji własnej stosowane w odbudowie górnych bocznych siekaczy”.
W 2009 roku ukończył podyplomowe studia implantologiczne pod patronatem PSI-ICOI-DGOI. Praktyka Dr. Turostowskiego jest autoryzowaną praktyką implantologiczną przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne.
W dniu 16.06.2011r. dr Cezary Turostowski zdał Egzamin Międzynarodowej Umiejętności Implantologicznej na poziomie Diplomate, otrzymując tytuł eksperta ds. implantologii stomatologicznej.

Isobel Perera-Turostowska

Dyrektor ds. Administracji i Marketingu

Absolwentka University of Birmingham w Wielkiej Brytanii.
1993-1995 – KPMG. Audytor.
1995-1997 – Deloitte. Audytor.
1997-2001 – Deloitte. Dyrektor biura w Szczecinie.
2001-2005 – Citibank. Dyrektor oddziału Citigold region Zachodniopomorski.
2005-obecnie – Gabinety Dentus. Dyrektor ds. Administracji i Marketingu.
2011 studia po dyplomowe – Zarządzanie w opiece zdrowotnej

lek. stom. Anna Stefańczyk

lek. stom. Anna Sączek-Otto

lek. stom. Katarzyna Jankowska

Dentus charytatywnie

Talenty Szczecina – sponsoring Co roku gabinet Dentus jest sponsorem Koncertu Talenty Szczecina. Koncert ten jest przedsięwzięciem edukacyjno-charytatywnym, dzięki któremu promowani ...

czytaj więcej

Dentysta NFZ Szczecin

Od 1 Stycznia 2011 roku nasza placówka udziela świadczenia stomatologiczne w ramach ubezpieczenia zdrowotnego w NFZ (obecnie tylko w gabinecie na ...

czytaj więcej

Holistyczne leczenie stomatologiczne

W odpowiedzi na zainteresowanie naszych pacjentów niestandardowym leczeniem, stomatologią biologiczną, wprowadzamy do naszej oferty specjalną gamę usług. Ich wyjątkowość polega na ...

czytaj więcej

Kalendarium badań

KALENDARIUM BADAŃ ZDROWOTNYCH Stomatologia Częstotliwość Badanie stomatologiczne co 6 miesięcy dzieci co 3 do 6 miesięcy Regularne oczyszczanie z kamienia nazębnego co ...

czytaj więcej

Zdjęcia przed-po

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych pacjentów przed i po wykonaniu leczenia.

czytaj więcej

Filmy

Zapraszamy do zobaczenia video nagranego w naszych gabinetach.

czytaj więcej

Gwarancja

w przygotowaniu

czytaj więcej

Zdjęcia gabinetu