TURYSTYKA MEDYCZNA

Turystyka stomatologiczna w Polsce zdobywa duża popularność w ostatnich latach. Do naszego kraju przybywa duża liczba cudzoziemców nie tylko z Europy. Zagraniczni pacjenci odwiedzają Polskę w poszukiwaniu konkurencyjnych cen dla tych, które proponują gabinety stomatologiczne w ich krajach.
W polskich miastach ceny również mogą się różnić, a wpływ na to ma wiele czynników dlatego pacjenci decydują się na podróż nawet na drugi koniec Polski po swój nowy wymarzony uśmiech.

RABATY NA NOCLEGI

Dla pacjentów, którzy są z innych miast, a także państw i chcieliby zdecydować się na leczenie w jednych z naszych dwóch gabinetów Dentus mamy specjalną ofertę na noclegi w Szczecinie na czas trwania leczenia
Nasze gabinety obecnie podjęły współpracę z dwoma placówkami, które przygotowały specjalne oferty dla naszych pacjentów na czas trwania leczenia:

Hotel Willa Flora to niepowtarzalne miejsce na mapie Szczecina. Położony jest w Centrum naszego pięknego miasta, jednakże w spokojnej części okolicy, wśród wielu drzew i zieleni oraz na pięknie zagospodarowanym terenie, w XX-wiecznym budynku, pozwala Państwu w spokoju i ciszy korzystać z usług hotelowych.

W tym eleganckim hotelu oprócz przytulnych i czystych pokoi oraz apartamentów można skorzystać z oferty śniadaniowej – jest w formie bufetu – gwarancja smaku i dużego wyboru każdego dnia!
Hotel posiada swój prywatny parking, bezpłatny dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu, saunę, bezpłatny dostęp do centrum fitness, możliwość transportu na lotnisko, a także opiekę nad dziećmi.
Kontakt:
ul. Wielkopolska 18
Telefon: 533 062 503
Strona internetowa: http://willaflora.com.pl

Apartaments In Szczecin to wspaniałe apartamenty w nowoczesnym stylu w kilkunastu świetnych lokalizacjach naszego miasta!
Doskonałe rozwiązanie w obecnej sytuacji z powodu, której wprowadzone zostały specjalne zasady bezpieczeństwa. Dostęp do apartamentów jest za pomocą zamka kodowego. Rezerwacja i zameldowanie on-line bez konieczności kontaktu osobistego lub za pośrednictwem Recepcji przy ulicy Piastów 61/U2 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Apartamenty on Szczecin dają możliwość dostarczenia śniadania bezpośrednio do każdego apartamentu, a także dla swoich klientów nawiązali współprace z wypożyczalnia samochodów aby zapewnić komfortowy pobyt w Szczecinie.
Aby wyjazd przebiegał jeszcze lepiej można skorzystać z usług masażystów bezpośrednio w każdy z apartamentów – dostępna bogata oferta masaży!
Bezpłatne parkingi, bezpłatne WiFi oraz wiele innych udogodnień.
Kontakt:
Al. Piastów 61/U2
Telefon:+48 91 817 33 33
Strona internetowa: https://apartmentsin.pl/