Implanty

Ubytki w uzębieniu to problem dużej części społeczeństwa. Aby znów cieszyć się pięknym i kompletnym uzębieniem.

więcej >

BONDING i Licówki kompozytowe

Bonding zębów i licowki kompozytowe to bezinwazyjna metoda szybkiej korekty niedoskonałości uśmiechu przy pomocy kompozytu.

więcej >

Profilaktyka stomatologiczna

Ubytki próchniczne w uzębieniu to problem dużej części społeczeństwa. Usuniemy próchnicę i przywrócimy funkcje i kolor Twoim zębom.

więcej >

Metoda SMK

System mostów kompozytowych umożliwia uzupełnienie braku zęba w ciągu jednego dnia. Rozwiązanie to ma charakter stały i jest bezbolesne.

więcej >

Korony i Mosty

Most zalecany jest w przypadkach, gdy brakuje jednego lub większej liczby zębów. Mosty i korony mocowane są do naturalnych zębów, bądź ...

więcej >

Licówki

Nowoczesna stomatologia to nie tylko leczenie ubytków w zębach. To także, a może przede wszystkim, szereg zabiegów estetycznych w obrębie jamy ustnej, dziąseł i zębów.

więcej >

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe z użyciem specjalnie przystosowanego mikroskopu, który umożliwia szczegółowe powiększenie obrazu leczonego zęba oraz dokładne dotarcie do kanałów, co pozwala ...

więcej >

Diagnostyka 3D

W naszej pracowni diagnostycznej przy ul. Mickiewicza 116/1 oferujemy wykonanie zdjęcia pantomograficznego zębów oraz szczegółowej tomografii komputerowej.

więcej >

Protezy zębowe

Utrata zębów może być spowodowana różnymi przyczynami – próchnicą, paradontozą, a także wypadkami czy urazami. Wykonujemy protezy częściowe oraz całkowite, również w ramach NFZ.

więcej >

Nakładki ortodontyczne

Piękny uśmiech jest zdrowszy, bardziej atrakcyjny i zwiększa pewność siebie. Aby skorygować wadę zgryzu, coraz więcej pacjentów i lekarzy wybiera nakładki wyrównujące.

więcej >

Wybielanie zębów

Gabinety stomatologiczne DENTUS mają w swojej ofercie kilka metod rozjaśniania zębów.

więcej >

Dentus Kids

Systematyczna i profesjonalna opieka stomatologiczna dla dzieci realizowana przy udziale NFZ (w gabinecie na ul. Felczaka).

więcej >

Ortodoncja

W naszych gabinetach oferujemy także leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem aparatów stałych i samoligaturujących.

więcej >

Sedacja

Sedacja wziewna dla pacjentów, którzy odczuwają silny niepokój i lęk podczas zabiegów, pacjentów z dentofobią, niezależnie od wieku, dzieciom w leczeniu atraumatycznym, podczas opracowywania głębokich ubytków w zębach mlecznych.

więcej >

Higienizacja

W gabinetach Dentus usługi z zakresu higienizacji wykonywane są przez nasze dyplomowane higienistki stomatologiczne, które wykonują swoją pracę z ogromną dokładnością i zaangażowaniem.

więcej >

ICON Leczenie białych plamek

Pierwsze oznaki próchnicy to białe plamki na gładkich powierzchniach zębów, rozwijają się w wyniku mikroskopijnych uszkodzeń szkliwa. Mogą one powstawać w ...

więcej >

Badania alergiczne

Większość stosowanych materiałów stomatologicznych nie ma właściwości alergicznych. Istotny problem stanowią jednak związki zawierające metale wykorzystywane przede wszystkim w pracach protetycznych, a także w wypełnieniach.

więcej >

Dentysta dla przyszłej Mamy

Okres ciąży wymaga szczególnej troski o stan zdrowia przyszłej mamy, który wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Niebagatelne znaczenie dla czasu trwania ...

więcej >

Szyna relaksacyjna

Szyny relaksacyjne to przezroczyste nakładki na zęby, których zadaniem jest przynoszenie nam relaksu oraz ulgi, a przede wszystkim wyeliminowanie nawyku zgrzytania ...

więcej >

Szyny ochronne

W gabinetach Dentus oferujemy: szyny ochronne, szyny treningowe, mistrzowskie certyfikowane. Możesz zamówić u nas taką szynę dobierając wzór i kolor. Zapraszamy na darmową konsultacje.

więcej >

Wygładzanie zmarszczek

W gabinetach Dentus w Szczecinie, wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy chcą wyglądać i czuć się młodo, pięknie i atrakcyjnie – proponujemy Państwu wygładzenie (usuwanie) zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego.

więcej >

Bezpieczne usuwanie amalgamatu

Unia Europejska ma w planach wprowadzić zakazu stosowania amalgamatowych wypełnień stomatologicznych. Wypełnienie amalgamatowe składa się głównie z rtęci (50%)– toksycznej substancji oraz srebra, ...

więcej >

Uśmiech Hollywood

Możemy stworzyć piękny uśmiech, a nawet nadać zmian Twojej twarzy. Nasi dentyści mają bardzo duże doświadczenie w stomatologii kosmetycznej i oferują najnowsze rozwiązania w z tej dziedziny.

więcej >