Profilaktyka stomatologiczna

Ubytki próchniczne w uzębieniu to problem dużej części społeczeństwa. Usuniemy próchnicę i przywrócimy funkcje i kolor Twoim zębom.

więcej >

Implanty

Ubytki w uzębieniu to problem dużej części społeczeństwa. Aby znów cieszyć się pięknym i kompletnym uzębieniem.

więcej >

Metoda SMK

System mostów kompozytowych umożliwia uzupełnienie braku zęba w ciągu jednego dnia. Rozwiązanie to ma charakter stały i jest bezbolesne.

więcej >

Diagnostyka 3D

W naszej pracowni diagnostycznej przy ul. Mickiewicza 116/1 oferujemy wykonanie zdjęcia pantomograficznego zębów oraz szczegółowej tomografii komputerowej.

więcej >

Ortodoncja

W naszych gabinetach oferujemy także leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem aparatów ruchomych czyli takich, które Pacjent sam zakłada i zdejmuje.

więcej >

Dentus Kids

Systematyczna i profesjonalna opieka stomatologiczna dla dzieci realizowana przy udziale NFZ (w gabinecie na ul. Felczaka).

więcej >

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe z użyciem specjalnie przystosowanego mikroskopu, który umożliwia szczegółowe powiększenie obrazu leczonego zęba oraz dokładne dotarcie do kanałów, co pozwala ...

więcej >

Korony i Mosty

Most zalecany jest w przypadkach, gdy brakuje jednego lub większej liczby zębów. Mosty i korony mocowane są do naturalnych zębów, bądź ...

więcej >

Sedacja

Sedacja wziewna dla pacjentów, którzy odczuwają silny niepokój i lęk podczas zabiegów, pacjentów z dentofobią, niezależnie od wieku, dzieciom w leczeniu atraumatycznym, podczas opracowywania głębokich ubytków w zębach mlecznych.

więcej >

Protezy zębowe

Utrata zębów może być spowodowana różnymi przyczynami – próchnicą, paradontozą, a także wypadkami czy urazami. Wykonujemy protezy częściowe oraz całkowite, również w ramach NFZ.

więcej >

Licówki

Nowoczesna stomatologia to nie tylko leczenie ubytków w zębach. To także, a może przede wszystkim, szereg zabiegów estetycznych w obrębie jamy ustnej, dziąseł i zębów.

więcej >

Licówki kompozytowe i bonding zębów

Bonding zębów i licowki kompozytowe to bezinwazyjna metoda szybkiej korekty niedoskonałości uśmiechu przy pomocy kompozytu. Kompozyt nie tylko odbudowuje uszkodzone zęby, ...

więcej >

Higienizacja

W gabinetach Dentus usługi z zakresu higienizacji wykonywane są przez nasze dyplomowane higienistki stomatologiczne, które wykonują swoją pracę z ogromną dokładnością i zaangażowaniem.

więcej >

Wybielanie zębów

Gabinety stomatologiczne DENTUS oferują wybielanie zębów systemem Beyond, który zgodnie z oczekiwaniami pacjentów jest przede wszystkim skuteczny, a przy tym bezpieczny, ...

więcej >

ICON Leczenie białych plamek

Pierwsze oznaki próchnicy to białe plamki na gładkich powierzchniach zębów, rozwijają się w wyniku mikroskopijnych uszkodzeń szkliwa. Mogą one powstawać w ...

więcej >