Turystyka medyczna

Na leczenie zębów, a także na kompleksowe metamorfozy w naszym kraju decyduje się coraz więcej obcokrajowców z Europy, a także z bardziej odległych państw takich jak Stany Zjednoczone.

Nasi rodacy, którzy mieszkają na stałe w innych państwach również wracają do kraju aby tutaj naprawiać uzębienie i korzystać z medycyny estetycznej. Polska to z pewnością kolejny punkt na mapie jeśli chodzi o Turystykę medyczną.

Co jest powodem zainteresowania polskimi usługami stomatologicznymi? 

Głównym i z pewnością bardzo ważnym czynnikiem, mającym wpływ na decyzję o podróży do Polski będą konkurencyjne ceny w porównaniu z tymi za granicami naszego państwa. Mimo zmieniania się każdego dnia cen walut (euro, dolar, funt) oraz bilety lotnicze mają i mogą mieć różne ceny to i tak bardziej się opłaca leczyć się w polskich gabinetach niż w innych krajach.
Drugim argumentem, o którym nie można zapomnieć jest wysoki poziom jeśli chodzi o wyposażenie oraz materiały w gabinetach, a także wiedzę i umiejętności lekarzy jest porównywalna do tych za granicą. To samo się tyczy laboratoriów dentystycznych, z którymi dentyści współpracują i tworzą wspaniałe uśmiechy dla swoich pacjentów.

Dlaczego leczyć się w Szczecinie?

Szczecin jest dobrze skomunikowanym miastem. Jeździć między dzielnicami naszego miasta można komunikacja miejska, a także taksówkami czy Boltem. Dodatkowo jest to piękne Zielone miasto pełne parków, lasów, skwerów, ciekawych zabytków, a także smacznych restauracji czy kawiarni oraz świetnych hoteli w dobrej cenie.
Do Szczecina można dojechać pociągiem jak i autokarem. Dla osób, które wolą drogę lotnicza polecamy Lotnisko Szczecin – Goleniów.

Czy warto wybrać gabinety Dentus?

Dla przyjezdnych pacjentów, którzy zdecydują się skorzystać z usług stomatologicznych w jednym z naszych dwóch gabinetów mamy specjalną ofertę jeśli chodzi o noclegi w Szczecinie.

Okazjonalnie ceny oferuje:

Willa Flora, która oddalona jest niespełna 3 kilometry od naszego gabinetu na Pogodnie, a także tylko 600 metrów od naszej drugiej placówki przy Urzędzie Miasta. Hotel znajduje się w centrum Szczecina, ale jednocześnie w spokojnej części tej okolicy.

Apartaments In Szczecin to eleganckie apartamenty urządzone w nowoczesnym stylu, które znajdują się w różnych lokalizacjach naszego miasta. Wszystkie lokale są rezerwowane online z dostępem za pomocą kodowanego zamka.

Więcej informacji na temat tańszych noclegów >

Ważna informacja!

Dla osób ubezpieczonych w Niemczech – również Polaków pracujących za zachodnią granicą naszego państwa – oferujemy usługi stomatologiczne, a następnie pomoc w wypełnieniu dokumentacji, dzięki której mogą ubiegać się o refundacje leczenia wykonanej w naszym gabinecie.

Więcej informacji na temat Niemieckiej kasy chorych >