history-2-300x187history-11-300x187Dentus – 1958 – Franciszek Turostowski wraz ze swoją żoną Marią Turostowską otworzyli jedną z pierwszych prywatnych praktyk w Polsce. Ze względu na położenie geograficzne Szczecina, gabinet cieszył się dużą popularnością wśród pacjentów z Niemiec i Skandynawii.

team-300x200x-ray-300x200W 1992 roku po skończeniu Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie Cezary Turostowski dołączył do swoich rodziców. Po 10 latach Cezary Turostowski przejął rolę głównego lekarza dentysty w praktyce i przekształcił ją w nowoczesny gabinet specjalizujący się w stomatologii estetycznej i implantologii.

Obecnie – Gabinet stomatologiczny Dentus łączy tradycje rodzinne z nowoczesną stomatologią. Świadczy pełen zakres usług stomatologicznych.   Gabinet jest także autoryzowaną praktyką implantologiczną przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne.

Zespół

dr. n. med. Cezary Turostowski

dr. n. med. Cezary Turostowski

dr n. med. Cezary Turostowski
lekarz implantolog – lekarz prowadzący
członek PSI >>

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie,w której później także pracował jako pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze Ortodoncji.
Od 1993 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną „Dentus” w Szczecinie.
W czerwcu 1999 roku obronił pracę doktorską „Mosty kompozytowe konstrukcji własnej stosowane w odbudowie górnych bocznych siekaczy”.
W 2009 roku ukończył podyplomowe studia implantologiczne pod patronatem PSI-ICOI-DGOI. Praktyka Dr. Turostowskiego jest autoryzowaną praktyką implantologiczną przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne.
W dniu 16.06.2011r. dr Cezary Turostowski zdał Egzamin Międzynarodowej Umiejętności Implantologicznej na poziomie Diplomate, otrzymując tytuł eksperta ds. implantologii stomatologicznej.

 

 

 

Isobel Perera-Turostowska

Isobel Perera-Turostowska

Isobel Perera-Turostowska
Dyrektor ds. Administracji i Marketingu

Absolwentka University of Birmingham w Wielkiej Brytanii.
1993-1995 – KPMG. Audytor.
1995-1997 – Deloitte. Audytor.
1997-2001 – Deloitte. Dyrektor biura w Szczecinie.
2001-2005 – Citibank. Dyrektor oddziału Citigold region Zachodniopomorski.
2005-obecnie – Gabinety Dentus. Dyrektor ds. Administracji i Marketingu.
2011 studia po dyplomowe – Zarządzanie w opiece zdrowotnej
 

 


Lekarze

Zobacz cały zespół

 

 

Współpraca z NFZ

narodowy-fundusz-zdrowiaOd 1 Stycznia 2011 roku nasza placówka udziela świadczenia stomatologiczne w ramach ubezpieczenia zdrowotnego w NFZ.

Rejestracja telefoniczna w godzinach pracy gabinetu (patrz kontakt)
pod numerem 91 422 46 94 lub poprzez e-mail: info@dentus.pl

Aby skorzystać z usług w ramach umowy NFZ należy:

  • umówić się na wizytę,
  • okazać dowód osobisty (PESEL, adres zamieszkania),
  • okazać ważną legitymację ubezpieczeniową lub inny dokument świadczący o posiadanym aktualnym ubezpieczeniu zdrowotnym.