Gabinet Dentus

W 1958 roku Franciszek Turostowski wraz ze swoją żoną Marią Turostowską otworzyli jedną z pierwszych prywatnych praktyk w Polsce. Ze względu na położenie geograficzne Szczecina, gabinet cieszył się dużą popularnością wśród pacjentów z Niemiec i Skandynawii.

Cezary Turostowski

1992 roku po skończeniu Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie Cezary Turostowski dołączył do swoich rodziców. Po 10 latach Cezary Turostowski przejął rolę głównego lekarza dentysty w praktyce i przekształcił ją w nowoczesny gabinet specjalizujący się w stomatologii estetycznej i implantologii.

Gabinet obecnie

Gabinet stomatologiczny Dentus łączy tradycje rodzinne z nowoczesną stomatologią. Świadczy pełen zakres usług stomatologicznych. Gabinet jest także autoryzowaną praktyką implantologiczną przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne.

Nasz zespół

dr. n. med. Cezary Turostowski

lekarz implantolog – lekarz prowadzący
członek PSI >>

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie,w której później także pracował jako pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze Ortodoncji.
Od 1993 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną „Dentus” w Szczecinie.
W czerwcu 1999 roku obronił pracę doktorską „Mosty kompozytowe konstrukcji własnej stosowane w odbudowie górnych bocznych siekaczy”.
W 2009 roku ukończył podyplomowe studia implantologiczne pod patronatem PSI-ICOI-DGOI. Praktyka Dr. Turostowskiego jest autoryzowaną praktyką implantologiczną przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne.
W dniu 16.06.2011r. dr Cezary Turostowski zdał Egzamin Międzynarodowej Umiejętności Implantologicznej na poziomie Diplomate, otrzymując tytuł eksperta ds. implantologii stomatologicznej.

Isobel Perera-Turostowska

Dyrektor ds. Administracji i Marketingu

Absolwentka University of Birmingham w Wielkiej Brytanii.
1993-1995 – KPMG. Audytor.
1995-1997 – Deloitte. Audytor.
1997-2001 – Deloitte. Dyrektor biura w Szczecinie.
2001-2005 – Citibank. Dyrektor oddziału Citigold region Zachodniopomorski.
2005-obecnie – Gabinety Dentus. Dyrektor ds. Administracji i Marketingu.
2011 studia po dyplomowe – Zarządzanie w opiece zdrowotnej

lek. stom. Paweł Baczyński

lek. stom. Anna Stefańczyk

lek. stom. Anna Sączek-Otto

Zdjęcia gabinetu