lek. stom. Anna Stefańczyk

Anna Stefańczyk ukończyła wydział lekarski dentystyczny na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2007 roku.

Od początku związana z gabinetem Dentus gdzie pod bacznym okiem dr Cezarego Turostowskiego zdobywała doświadczenie kliniczne. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach i wykładach. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w wykonywaniu złożonych prac protetycznych i implantoprotetycznych mających na celu zwiększenia przywrócenia funkcji i estetyki układu stomatognatycznego. Największą satysfakcję sprawia jej indywidualne projektowanie uśmiechu w oparciu o stomatologię minimalnie inwazyjną, dzięki której można praktycznie bez szlifowania poprawić niedoskonałości lub odtworzyć cały uśmiech.

Jej oczkiem w głowie jest także endodoncja mikroskopowa. Jest perfekcjonistką w tym jak leczy, delikatna, szybka, dokładna, uśmiechnięta i życzliwa. Można stwierdzić, że praca to jej pasja.

Prywatnie żona, mama 2 wspaniałych córek i właścicielka pieska. Wielbicielka wędrówek górskich, wszelkiej aktywności fizycznej i kulinarnych wyczynów swojego męża. Wieczorami tańczy salsę, uczy się hiszpańskiego i czyta książki.