Bonding – uśmiech Hollywood?

Bonding to metoda estetycznej korekcji niedoskonałości zębów za pomocą kompozytu. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest zarówno wyleczenie drobnych ubytków i odbudowa utraconych tkanek, jak i zamaskowanie przebarwień, usunięcie diastemy, wyrównanie przednich zębów lub poprawa ich kształtu. Wszystko jest  wykonywane wyłącznie przy użyciu kompozytu . W prosty sposób można nadać zniekształconym bądź złamanym koronom estetyczny wygląd.

Stomatologia od zawsze kojarzyła się z leczeniem zębów, aby były zdrowe.

Obecnie stomatologia nie tylko kojarzy się ze zdrowymi zębami, ale także i z pięknym uśmiechem. Dlatego też w  ostatnich latach tak mocno rozwinęła się stomatologia estetyczna. Połączyła się ona z dermatologią estetyczną, dzięki temu nie tylko mogą mieć Państwo piękny uśmiech, ale Uśmiech  Hollywood:

  • piękne zęby
  • piękny kształt ust
  • twarz bez zmarszczek

Możemy stworzyć piękny uśmiech, a nawet nadać zmian Twojej twarzy.

Nasi dentyści mają bardzo duże doświadczenie w stomatologii kosmetycznej i oferują najnowsze rozwiązania w z tej dziedziny. Jeżeli jesteś nieszczęśliwy ze swoim uśmiechem, nasi eksperci mogą Ci zaoferować pełny zakres stomatologii kosmetycznej – Wyglądaj wspaniale i czuj się wspaniale.

Krok po Twój nowy uśmiech, Uśmiech Holywood.